Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki,

Dzisiaj, w dniu rozpoczynającym rok szkolny 2017/2018 życzymy Wam by nauka przynosiła Wam wiele pozytywnych wrażeń, a szkoła była wspaniałym miejscem do odkrywania świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy i mądrości, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w życzliwej atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę w szkołach i przedszkolach. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

 

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. Ksiądz proboszcz ,,poświęcił? plecaki, książki i przybory szkolne ,,pierwszaków?.

Następnie odbył się uroczysty apel w pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej. Pani Burmistrz Ewa Kocemba zaszczyciła nas swoja obecnością i przedstawiła zmiany w szkole związane z zakończeniem remontu.

Szczególne słowa zostały skierowane do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. W bieżącym roku stali się oni członkami naszej społeczności szkolnej.

Pan Dyrektor wyraził nadzieję, że wszyscy uczniowie będą brać aktywny udział w imprezach, konkursach, zawodach sportowych i akcjach charytatywnych, rozsławiając imię naszej placówki.

Miło było powrócić po wakacjach do wyremontowanej szkoły!