logo_urzad miasta

25
grudnia
2017

Dzień Świąteczny

W tym szczególnym dniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w licznych, świątecznych konkursach. Musieli wykazać się umiejętnością zagniatania ciasta na pierogi, pomysłowością w przedstawieniu zwyczajów bożonarodzeniowych innych państw.
logo_urzad miasta

02
grudnia
2017

Mikołaj 2017

Dzisiaj (sobota, 2 grudnia) społeczność naszej szkoły wzięła udział w ozdabianiu świątecznej choinki znajdującej się w rynku. Dużo wcześniej młodzież przygotowała ozdoby choinkowe, które, wspólnie z mieszkańcami Chełmska, powiesiła na okazałym drzewku.
logo_urzad miasta

02
grudnia
2017

Aktywna przerwa

Jakie zdanie najczęściej słyszą uczniowie od nauczyciela podczas przerwy? Oczywiście: "Nie biegaj".  A przerwa to przecież idealny czas na odrobinę ruchu.
logo_urzad miasta

21
listopada
2017

Wyjazd na Dolnośląski Festiwal Młodego Widza

Uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce odwiedzili w miniony piątek (17 listopada br.) Dolnośląski Festiwal Młodego Widza organizowany przez Fundację Sztuki Współczesnej IN SITU w pobliskim Sokołowsku.
logo_urzad miasta

13
listopada
2017

Dzień Niepodległości 2017

Dnia 10 listopada o godzinie 8.00 na łączniku odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Został przygotowany przez panią E. Matyszczak, A. Sarzyńską oraz Agnieszkę Zielińską.

Przeglądaj aktualności